Vizualizace je základní kámen naší práce a Vaší spokojenosti. Vymyslíme, navrhneme a zpracujeme jakékoliv zadání, které lze vizualizovat. Nejčastěji pro Vás vytváříme vizualizace bytů, komerčních prostor, rodinných domů, budov, produktů, modelů, studií, interiéry, exteriéry, ale i celé developerské projekty. Vizualizace jsou pro nás nástroj názornosti a je jedno v jakém oboru jej budete chtít využít. Stavebnictví, široké spektrum technických a strojírenství oborů, ale i geografii a umění.

K čemu vizualizace interiéru slouží

Vizualizací zhmotníte interiér, ještě před tím, než začne výstavba či rekonstrukce. Vizualizací odprezentujete klientovi jak bude vypadat jeho nové bydlení, nebo kancelář. Před samotnou realizací se můžete utvrdit, jak budou společně ladit všechny dekory.

K prodeji nemovitosti Vám pomůže vizualizace, můžete tak klientovi ukázat co lze vytvořit ze starého domu, bytu, komerčního prostoru či bydlení ve výstavbě.

Jak postupovat a co vše potřebujeme k vizualizaci

  • výkresová dokumentace “ půdorys, řezy ”
  • upřesnění k čemu bude vizualizace sloužit “ podle toho se odvíjí potřeba zpracovaných detailů a počet snímků”. Klient, který se rozhoduje jaké barvy a dekory použít v interiérů nepotřebuje zpracovávat detaily doplňků v interiéru. Naopak vizualizace k prodeji vyžaduje co nejvíce zútulnit prostor, tak aby si budoucí majitel představil jak v takové nemovitosti bydlí.
  • Po odsouhlasení ceny už je vše v našich rukách.