Služby

 

vizualizace

Vymyslíme, navrhneme a zpracujeme jakékoliv zadání, které lze vizualizovat. Nejčastěji pro Vás vytváříme vizualizace bytů, komerčních prostor, rodinných domů, budov, produktů, modelů, studií, interiéry, exteriéry, ale i celé developerské projekty. Vizualizace jsou pro nás nástroj názornosti a je jedno v jakém oboru jej budete chtít využít. Stavebnictví, široké spektrum technických a strojírenství oborů, ale i geografii a umění.  Vizualizace je základní kámen naší práce a Vaší spokojenosti.

animace

Život je v pohybu.  Tam kde vizualizace nestačí - přistupujeme k animaci. Umíme „rozhýbat“ cokoliv. Poskytneme Vám tak další nástroj, který Vám umožní se ještě více přiblížit tomu, jak bude celá „věc“ vypadat. Hodí se všude tam, kde chcete divákovi přiblížit to, jak věci fungují, kde žijí či jen ukázat další možnosti.

virtuální realita 360º

Je mnoho způsobů jak doplnit vizualizace či animace. Pomocí virtuální reality Vás samotné zakomponujeme do budoucího prostoru. Stanete se tak na chvilku divákem, který prochází Váš nový byt, dům, kancelář, obchod, developerský projekt a nebo si prohlédne budoucí výrobek.

návrh interiérů

Nedílnou součástí všech našich dovedností a výstupů je schopnost navrhnou interiér. Sebe detailnější vizualizace nemůže být hezká bez toho, aniž byste správně zvolili barvy, navrhli prostor a vymysleli koncept řešení. Neztrácejte čas, svěřte nám tyto úkoly a nechte nás vytvořit cestu či cesty k cílenému výsledku a směr a tempo udáváte Vy.

2D a 3D půdorysy

Chcete aby výsledek byl komplexnější? Umožní Vám to půdorysy od nás. Díky nim máte možnost nahlédnout na prostor jako celek. Umístíme zde na Vaše přání nejen představu o rozloze a rozměrech, ale vše co je podstatné. Nábytek, stavební prvky, příčky, atypické výrobku a mnoho dalšího, dokonce i umístění „místa pohledu“ odkud kam se díváte a v tomto pohledu dodáme vizualizaci. Samozřejmě je na Vás, které místa budete chtít vidět.

grafické práce a postprodukce

Vizualizace sama o sobě často nestačí, někdy je zapotřebí vytvořenému snímku dodat atmosféru, doplnit stafáž a přidat jiné realistické doplnění snímku, tak aby vše vypadal co nejrealističtěji.

Také vám vytvoříme tiskové podklady, návrhy tiskovin, vizitky, letáky, katalogy, weblisty, plachty, internetové stránky a další drobnosti, ale klidně i celé korporátní identity a design manuály.

kompletní servis

Chcete mít vše na jednom místě ? Komunikovat s jednou firmou a tím docílit jednotného konceptu všech prezentací ? Nabízíme vám kompletní servis od návrhu až po tiskoviny. Zpracujeme vám návrh, který převedeme do 3D světa. Připravíme prezentaci pro klienty " weblisty, katalogy, letáky, internetové stránky, reklamní banery, to vše vám můžeme vytisknout a předat klientům.

Vytváříme profesionální vizualizace interiéru, exteriéru, produktu a VR prohlídky.

architektonické vizualizace - vizualizace staveb - vizualizace interiéru - vizualizace exteriéru - vizualizace zahrad -   vizualizace produktu -  animace - VR pohlídky - vizualizace 360

º - marketingové podklady - web listy - grafické práce - internetové stránky

© 2012 - 2018 STUDIO POKORA

+420 608 577 393

pokora@studiopokora.cz

Ďáblická 1053/12

Ďáblice - Praha

vizualizace

Zpracujeme pro vás vizualizace bytů, komerčních prostorů, rodinných domů, budov a produktů. K vytvoření vizualizace od vás potřebujeme půdorys, řez, případně výkres situace. Pro doplnění můžete zaslat fotografie, nebo nákresy od ruky.

 

Abychom mohli zpracovat vizualizaci dle vašich představ budeme potřebovat výpis produktů, barevnost, případně inspirativní obrázky, pro upřesnění stylu.

Všechny podklady nám můžete zaslat emailem, nebo se můžeme setkat osobně a vše probrat.

animace

Vytvoříme vám animaci vašeho interiéru, exteriéru či produktu.

Animace se často používají tam kde samotná vizualizace nestačí. Rozhýbeme pro vás úplně vše,  mechanické části nebo rozpohybujeme  váš interiér či exteriér.

 

návrh interiérů

Pokud nemáte jasnou představu jak by měl vypadat váš interiér nabízíme vám naše služby. Vypracujeme vám kompletní návrh, pokoje, celého bytu či komerčního prostoru.

 

K vypracování návrhu interiéru od vás budeme potřebovat výkres stávajcího stavu, případně řez.

 

Pro upřesnění informací se můžeme sejít  osobně, nejlépe na stavbě, kde si můžeme   zaměřit skutečný stav.

virtuální realita 360º

Vizualizace 360º je efektivní doplněk k prezentaci interiérů, která nám umožnujě prohlédnout si celý interiér kolem dokola. Tato technologie  nám umožnujě takto odprezentovat celý byt, či podlaží, kdy můžeme vložit do rohu mapku a překlikávat si jakoukoliv kameru v dané místnosti či podlaží.

 

K vytvoření VR potřebujeme od vás půdorys případně řez. Pro doplnění můžete zaslat fotografie, nebo nákresy od ruky.

Abychom mohli zpracovat vizualizaci dle vašich představ budeme potřebovat výpis produktů, barevnost, případně inspirativní obrázky, pro upřesnění stylu.

2D a 3D půdorysy

Potřebujete odprezentovat celkový pohled na váš byt, dům, či komerční prostor ? Máme pro vás řešení, jedním snímkem můžete klientům odprezentovat celkovou situaci objektu, koncept a rozvržení nábytku.

 

2D a 3D půdorysy jsou nejčastěji používány k prodeji realit, díky kterým klien získá celový přehled a základní představu o rozloze objektu.

 

Velkou výhodou je neomezený rozsah velikosti objektu.

grafické práce a postprodukce

Vizualizace sama o sobě často nestačí, někdy je zapotřebí  vyrendrovanému snímku dodat atmosféru, doplnit stafáž a přidat jiné realistické dopnění snímku, tak aby vypadal co nerealičtěji.

 

 Také vám vytvoříme tiskové podkaldy a návrhy tiskovin, vizitky, letáky, katalogy, weblisty, plachty, internetové stránky a další.

kompletní servis

Chcete mít vše na jednom místě ? Komunikovat s jednou firmou a tím docílit jednotného konceptu všech prezentací ? Nabízíme vám kompletní servis od návrhu po tiskoviny.

 

Zpracujeme vám návrh, který převedeme do 3D světa. Připravíme prezentaci pro klienty " weblisty, katalogy, letáky, internetové stránky, reklamní banery, to vše vám můžeme vytisknout a předat klientům.